Digitální řešení
pro úspěšný byznys

Dodáváme komplexní řešení, která fungují. Umíme přivádět nové zákazníky a nastavovat efektivní firemní procesy - vše na míru vašim potřebám. Využijte potenciál svého byznysu naplno!

Ahmad Tea

Internetový obchod pro oficiálního distributora čajů a příslušenství značky Ahmad Tea.

Pro zákazníka jsme navrhli a vyvinuli zakázkový e-shop na našem vlastním technickém řešení. Mohli jsme tak implementovat celou řadu unikátních funkcionalit, které usnadňují nakupování zákazníkům a zlepšují business procesy provozovateli.

Marketingová automatizace

Dnešní rychlá, digitální doba si žádá maximální efektivitu všech provozních činností a to včetně marketingu. Do e-shopu jsme integrovali marketingové nástroje, které usnadňují lépe pochopit chování zákazníků a zlepšit jejich zážitek při nakupování. Veškeré obslužné e-maily jsou rozesílány přes platformu MailChimp a Mandrill. Pokročilá implementace e-mailingových nástrojů zcela zautomatizovala tvorbu a správu e-mailingových kampaní.

BI data snadno a přehledně

Pro reportování ekonomických dat jsme administrátorům připravili pokročilé datové sestavy a grafy. Klíčové informace jsou snadno a rychle dostupné pro porady a prezentaci.

Napojení na informační systém

E-shop je propojený s informačním systémem. Celý proces od objednávky, přes expedici, kontrolu plateb, fakturaci a evidenci skladů je zcela automatizován, bez nutnosti manuálního zásahu.

Blog s recepty a články

Součástí e-shopu je také blog plný zajímavých informací a receptů používajících jako ingredienci čaj. Blog je provázaný s e-shopem tak, aby atraktivním způsobem nabídl nákup produktů relevantních k obsahu článků (cross-selling, up-selling).

Pojďme spolu vytvořit
úspěšné digitální řešení!

Loading...

Děkujeme, zpráva byla úspěšně odeslána